Cappella Sancti Sevatii

Cappella Sancti Sevatii zingt in de kathedraal

Op zondag 21 april zingt de Cappella Sancti Servatii uit Maastricht in de Sint-Christoffelkathedraal. Het koor verzorgt dan de gezangen tijdens de eucharistieviering die om 11.30 uur. De H. Mis is voor iedereen vrij toegankelijk.

De Cappella Sancti Servatii is het gemengd koor van de Maastrichtse Sint-Servaasbasiliek. Tweewekelijks verzorgt het koor de gezangen tijdens de zondagse hoogmis en op kerkelijke hoogtijdagen in die basiliek. Het koor heeft een lange traditie van meer dan tweehonderd jaar; de oudste gegevens dateren van 1808. Het repertoire van het koor is omvangrijk. Het bestrijkt een periode van vijf eeuwen en omvat ook de grotere werken van bekende componisten. Het koor staat onder leiding van dirigent Hans Heykers en wordt op het orgel begeleid door Marcel Verheggen.

Tijdens de mis op 21 april in de kathedraal zingt het koor onder meer de Missa Te Deum Laudamus van Hendrik Andriessen en werken van Willem Andriessen en Albert de Klerk.

Meer info over het koor: www.cappellasintservaas.nl