Bisdom houdt woensdag requiemmis voor overleden paus

Op woensdag 4 januari wordt om 14.00 uur in de Sint-Christoffelkatherdaal in Roermond een requiemmis opgedragen voor de overleden emeritus-paus Benedictus XVI.

De mis is een initiatief van het bisdom Roermond om de op 31 december overleden paus te gedenken en voor zijn zielenrust te bidden. Hoofdcelebrant in de requiemmis is hulpbisschop Everard de Jong, met pontificale assistentie van bisschop Harrie Smeets. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. Bij die gelegenheid wordt ook een gedachtenisprentje van de emeritus-paus uitgereikt. Deze prentjes worden op een later moment ook via onder meer de parochies in Limburg verspreid.

Emeritus-paus Benedictus XVI (Jozef Ratzinger) overleed zaterdag 31 december in Rome op 95-jarige leeftijd. Hij was residerend paus tussen 2005 en 2013. Donderdag 5 januari vindt in Rome zijn uitvaart plaats.

© Foto: Vatican Media