Oproep kruisdragers

Wil jij de live-uitzending van The Passion op 1 april dit jaar op een heel bijzondere manier meemaken? Meld je dan nu aan als drager van het bekende verlichte Passion kruis! En wie weet loop jij dan mee in de zeer speciale editie van de processie van The Passion 2021 in Roermond.

Vereisten: 

Minimaal 18 jaar oud

Lengte: 1.75 – 1.85 meter

Beschikbaar op dinsdag 30 maart 2021 EN donderdag 1 april 2021 tussen 17.30 – 22.00 uur

Interesse? Meld je dan aan via: thepassion@mediawater.nl. Stuur naast je naam, adres en telefoonnummer een recente foto mee en vooral: vertel waarom jij heel graag een van de kruisdragers wil zijn, wat jij hebt met het thema van The Passion #ikbenervoorjou en tegen wie jij zou willen zeggen: Ik ben er voor jou.

Let op, er is maar ruimte voor 40 kruisdragers die wij zullen selecteren uit alle aanmeldingen. Reageren kan tot 8 maart 2021