Online misintenties bestellen

Naast de mogelijkheid om contactloos uw giften en het kaarsengeld af te rekenen in de Sint-Christoffelkathedraal en O.L.V. Munsterkerk, is het nu ook mogelijk om misintenties online te bestellen via deze parochiewebsite.

U heeft dan de mogelijkheid om op ieder moment van de dag een misintentie door te geven.

Het werkt heel eenvoudig. U kunt dan via de pagina misintenties opgeven misintenties opgeven of u heeft de mogelijkheid om dit te doen helemaal onderaan de website en gaat dan naar de betreffende eucharistieviering en klikt vervolgens op de button “Bestel misintentie online”.

Na het opgeven van de misintentie kunt u direct online betalen waarna u een bevestiging per mail ontvangt.

In verband met het verwerken van de misintenties en het publiceren hiervan dienen de misintenties uiterlijk 4 werkdagen van tevoren te worden doorgegeven.

Uiteraard kunt u de misintenties ook op de gebruikelijke wijze doorgeven via het parochiekantoor.