Ledenwerfactie Schola Sancti Christofori

De Schola Sancti Christofori verzorgt om de 14 dagen de vaste en wisselende gregoriaanse gezangen in de Munsterkerk en de Kathedraal van Roermond.

Het aantal leden van onze Schola is de laatste tijd aan het afnemen. Het bestuur van de Schola heeft daarom besloten om in de paasperiode een ledenwerfactie te starten. Ter voorbereiding hiervan is er een website van de Schola “online” gezet en is er een Facebookpagina aangemaakt.

De Schola Sancti Christofori is van plan om rond de vieringen van Goede Vrijdag en Pasen potentiële leden op te roepen om op 19 en 26 april 2023 de dan te organiseren open repetities in onze oefenlocatie aan de Swalmerstraat 100 te Roermond bij te wonen. Ook zullen door middel van posters en flyers potentiële leden opgeroepen worden om lid te worden van de Schola.