Aanbidding in Jacobuskapel Kathedraal

In de Jacobuskapel van de Kathedraal is gelegenheid tot aanbidding van het Allerheiligste gedurende de openingstijden van de kerk (14.00-17.00u). Wanneer een vrijwilliger van de Aanbiddingsgroep aanwezig is, is het Allerheiligst Sacrament ter aanbidding uitgesteld. De overige tijd kan de Hostie in het gesloten tabernakel worden aanbeden.

Het is uitdrukkelijk niet de bedoeling de kapel de functie van pelgrimskapel te ontnemen. Naast Het Allerheiligste mag uiteraard één van de grootste apostelen daar vereerd worden: sint Jacobus, de eerste leerling die zijn leven gaf uit liefde voor zijn Meester.

Wij hopen dat velen deze kapel zullen bezoeken om tot rust te komen bij de Heer op voorspraak van sint Jacobus.

Verdere inlichtingen over aanbidding bij deken Merkx of diaken Klein

bestand_001