Extra gelegenheid tot beklimming toren kathedraal Roermond

Afgelopen twee zomerseizoenen moest de toren van de kathedraal in Roermond wegens de geldende coronamaatregelen gesloten blijven. Hoewel het seizoen voorbij is, maar nu de regels versoepeld zijn, wordt mensen nu tóch nog een extra gelegenheid geboden om dit jaar de toren te kunnen beklimmen. Op de zaterdagen 23 en 30 oktober om 13.30 uur of 14.30 uur kunnen belangstellenden de ruim 265 traptreden beklimmen en op zo’n tachtig meter hoogte genieten van het wijdse uitzicht over stad en ommelanden.
De tocht naar boven en weer naar beneden duurt in totaal drie kwartier. Aanmelden vooraf is niet nodig. De entree bedraagt 3 euro per persoon. Na deze twee zaterdagen is de toren in het winterseizoen gesloten. Bekeken wordt nog hoe de toren in de zomer van volgend jaar opengesteld wordt. Voor groepen vanaf tien personen is het overigens ook mogelijk om de toren op afspraak op andere nader overeen te komen tijden te beklimmen. Meer informatie daarover is verkrijgbaar via torenbeklimming@gmail.com